6 Januari 2009 Lancering La Bergère Group

“Wij geloven in totaalconcepten, uitgevoerd met innovatie en creativiteit, mits goed onderbouwd. Bovenal doen we leuke dingen en daarom doen we dingen leuk!”

La Bergère Group, gevestigd te Maastricht, is gelanceerd op 6 januari 2009. La Bergère Group is actief in het creëren en exploiteren van vernieuwende concepten voor vastgoedontwikkeling, hospitality en daaraan gerelateerde projecten. Deze is gestructureerd in drie zelfstandige divisies, ieder met eigen specialisaties. La Bergère Operations als de hospitality-tak, La Bergère Investements en tenslotte La Bergère Concepts.

Download hier het volledige persbericht

« Terug

Hier blijf je up-to-date 

Hier kunt u altijd up-to-date het meest recente persbericht lezen. Wilt u inzage in minder recente persberichten dan zijn deze op te vragen.

Meer informatie:
Maxine Hofman, Marketing Manager
Telefoon: +31 (0)43 321 1111
E-mail: